Oferta firmy

Firma zajmuję się profesjonalną budową obiektów sportowych z nawierzchni syntetycznych jak i naturalnych. Wykonujemy zarówno małe obiekty do użytku indywidualnego, jaki duże obiekty sportowe.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą: .


Korty tenisowe

Kort tenisowy - mączka ceglana

Nawierzchnia z mączki ceglanej jest najczęściej spotykaną nawierzchnią na kortach tenisowych. Na nawierzchni z maczki ceglanej zwanej potocznie ziemną występuję naturalny poślizg oraz amortyzacja co wiąże się z minimalizacją kontuzji. Nawierzchnia wymaga zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych.

Kort tenisowy - mączka syntetyczna

Mączka syntetyczna jest to połączenie nawierzchni mineralnej z syntetyczną, dzięki której uzyskujemy bardzo dobre właściwości absorbujące energię oraz minimalizujemy zabiegi konserwacyjne.

Kort tenisowy - trawa syntetyczna

Nawierzchnia ze sztucznej trawy jest jedną z najbardziej popularnych nawierzchni w naszym kraju. Trawa syntetyczna wypełniona piaskiem kwarcowym umożliwia wykonywanie kontrolowanych poślizgów oraz charakteryzuje się bardzo dobrym odbiciem piłki.

Kort tenisowy – poliuretan

Nawierzchnia poliuretanowa jest nawierzchnią przeznaczoną na korty tenisowe oraz boiska wielofunkcyjnego, gdzie bardzo dobrze spełnia swoją funkcję.. Nawierzchnia posiada dużą amortyzację i jest przyjazna w użytkowaniu.

Kort tenisowy – akryl

Kort akrylowy czyli tzw. hard court. Nawierzchnia zapewniająca dobrą przyczepność oraz dużą dynamikę. Akryl jest nawierzchnią bezobsługową zapewniającą wysoki komfort gry.


Boiska wielofunkcyjne

Boiska wielofunkcyjne – trawa syntetyczna

Sztuczna trawa na boiska wielofunkcyjne bardzo dobrze spełnia i umożliwia grę w różne dyscypliny sportowe. Trawa syntetyczna wielofunkcyjna o wysokości 15-25mm wypełniona piaskiem kwarcowym umożliwia użytkowanie boiska praktycznie przez cały rok.

Boiska wielofunkcyjne – poliuretan

Nawierzchnia poliuretanowa na boisku wielofunkcyjnym jest jedną z najbardziej spotykanych. Duża amortyzacja, estetyka oraz jej bezobsługowość sprawiają, że jest nawierzchnią która jest często wybierana przez użytkowników.

Boiska wielofunkcyjne – akryl

Nawierzchnie akrylowe z powodzeniem stosowane są również na boiska wielofunkcyjne. Duża kolorystyka umożliwia wykonanie zróżnicowanych wariantów boisk.


Boiska piłkarskie

Boiska piłkarskie – trawa naturalna

Trawa naturalna jest najbardziej odpowiednią nawierzchnią na boisko piłkarskie. Jednak nawierzchnia z trawy naturalnej wymaga bardzo dużej ilości zabiegów konserwacyjno-pielęgnacyjnych, które umożliwiają użytkowanie boiska na odpowiednim poziomie. Nawierzchnia z trawy naturalnej wymaga również ograniczeń czasowych w użytkowaniu w celu jej regeneracji..

Boiska piłkarskie – trawa syntetyczna

Nowoczesna nawierzchnia z trawy syntetycznej wypełniona piaskiem kwarcowym oraz granulatem umożliwia użytkowanie boiska przez całą dobę oraz pełny rok. Sztuczne nawierzchnie wysokiej jakości bardzo dobrze spełniają swoją funkcję poprzez odpowiednią amortyzację oraz umożliwiają grę praktycznie w każdych warunkach pogodowych.


Bieżnie

Bieżnia – poliuretan

Nawierzchnia poliuretanowa jest typową nawierzchnią stosowaną na bieżniach lekkoatletycznych. Występuję kilka systemów nawierzchni stosowanych na bieżniach umożliwiających użytkowanie na najwyższym poziomie.


Podłogi sportowe

Podłogi sportowe – podłogi drewniane

Wielowarstwowe systemu podłogowe to komfort użytkowania w wielofunkcyjnych obiektach. Podłoga drewniana zapewnia jednolitą powierzchnię oraz dobrą amortyzacje..

Podłogi sportowe – wykładziny sportowe

Wykładziny sportowe bardzo dobrze radzą sobie z obciążeniami występującymi na salach gimnastycznych w szkołach i obiektach sportowych. Podłogi sportowe z wykładzin dysponują powierzchnią o optymalnej przyczepności i wytrzymałości.

Podłogi sportowe – nawierzchnia poliuretanowa

Nawierzchnia poliuretanowa wykonywana jest bezpośrednio na miejscu budowy. Wielowarstwowa nawierzchnia sportowa do użytku wewnętrznego spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz posiada certyfikaty najpopularniejszych dyscyplin sportowych.Nasi partnerzy

  partnerzy