mączka syntetyczna

Nawierzchnia poliuretanowa, syntetyczna, akrylowa

AKSPORT tworzy obiekty sportowe od lat, proponujemy swoim Klientom bogaty wybór w zakresie typów nawierzchni. Dzięki temu, naszą ofertę możemy dopasować elastycznie do potrzeb różnorodnych boisk, kortów czy bieżni. Dajemy Państwu wybór, a doradcy AKSPORT służą swoją pomocą przy wyborze typu pokrycia podłoża obiektu sportowego.

Nawierzchnia akrylowa, poliuretanowa, czy naturalna?

Niezależnie od tego, czy chodzi o boisko wielofunkcyjne, podłoże hali sportowej, bieżnię czy kort tenisowy, możliwości pokrycia nawierzchni jest kilka. Wybór właściwej zależy od wielu czynników – począwszy od usytuowania obiektu sportowego i stopnia jego narażenia na deszcz czy śnieg aż po planowaną aktywność fizyczną.

Nawierzchnia syntetyczna – w porównaniu z tą naturalną zapewnia większy komfort pielęgnacji. Nie wymaga częstej konserwacji, podlewania ani też napraw, zazwyczaj pozostając w dobrym stanie przez długi czas. Ponadto, zawodnicy uprawiający sport na syntetycznym podłożu mogą liczyć na odpowiednią amortyzację, minimalizującą ryzyko kontuzji i doskonałą przyczepność. Właśnie dlatego, nawierzchnia poliuretanowa czy akrylowa z roku na rok zyskują na popularności.

Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem obiektu sportowego z syntetyczną nawierzchnią, zachęcamy do współpracy z AKSPORT. Tworzymy boiska, korty i bieżnie, łącząc najlepsze materiały wykonania z zaawansowanymi technikami budowy i wieloletnim doświadczeniem.

Więcej informacji na temat naszej oferty uzyskają Państwo u naszych doradców. Zapraszamy do współpracy.

Nasi partnerzy

  partnerzy