budowa nawierzchni poliuretanowej budowa nawierzchni syntetycznej bieżnia poliuretanowa bieżnia poliuretanowa tanio

Budowa nawierzchni poliuretanowej, syntetycznej

Chcąc stworzyć nowoczesny obiekt sportowy, którego nawierzchnia nie będzie wymagała intensywnej pielęgnacji, warto sięgnąć po materiały syntetyczne – np. akryl, poliuretan czy trawę syntetyczną. Wszystkie te tworzywa wyróżniają właściwości sprzyjające odpowiedniej amortyzacji oraz zapewniają bezpieczną oraz przyjemną grę. AKSPORT specjalizuje się w tworzeniu obiektów sportowych z nawierzchnią syntetyczną. Jeśli szukają Państwo niezawodnego wykonawcy – jesteśmy do dyspozycji.

Budowa nawierzchni syntetycznej - szybko i profesjonalnie

Budujemy obiekty sportowe z nawierzchnią syntetyczną wszelkiego typu. Oferujemy m.in.:

- korty tenisowe z nawierzchnią syntetyczną – możliwa jest np. budowa nawierzchni poliuretanowej, akrylowej czy ze sztucznej trawy – w zależności od specyfiki oczekiwań,
- boiska wielofunkcyjne z nawierzchnią syntetyczną – odpowiednie m.in. na tereny rekreacyjne przy szkole, osiedlowe place zabaw itp.
- boiska do piłki nożnej z nawierzchnią ze sztucznej trawy – gwarantujące optymalną amortyzację powierzchni,
- bieżnie sportowe z nawierzchnią poliuretanową.

Nasi doradcy to eksperci od tworzenia sportowych nawierzchni. Wystarczy się z nami skontaktować, byśmy podpowiedzieli, jaki typ materiału syntetycznego najlepiej sprawdzi się na Państwa obiekcie. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo – od projektu, przez podwaliny aż po nawierzchnię. A to wszystko w atrakcyjnych cenach.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu!

Nasi partnerzy

  partnerzy